קצת עלי

 

קצת על הבלוג:

הקמתי את הבלוג הזה מתוך מטרה להציג בו תכנים שמעניינים אותי. קשה להגדיר בדיוק מהם התכנים שתמצאו פה. זה יכול לנוע בין מאמר עומק בעקבות ספר שקראתי עד להמלצה קטנה על ערוץ מעניין ביוטיוב.

בנוסף תוכלו למצוא פה מידע על השירותים המקצועיים שלי כעורכת תוכן ומקדמת ברשתות החברתיות.

אסי

קצת עלי:

שירים וסיפורים קצרים שלי הופיע בירחונים שונים כגון "גג", "מאזניים" ו"עיתון 77", וברחבי הרשת באתרים כמו "ליריקה", "יקום תרבות" ו"הפתיליה".

עורכת תוכן ומקדמת ברשתות החברתיות קרוב לשבע שנים, עובדת בעיקר עם יוצרים מתחומי האמנות השונים, לקטורית בהוצאה גדולה ועורכת ספרות.

                               

מה אני עושה?

בעידן בו כולם "אשפי מדיה חברתית" ו"מלכי התוכן", אני פשוט אוהבת להשאיר את התארים בצד ולספר לכם קצת על מה שאני אוהבת לעשות. בנוסף אני מזמינה אתכם להתרשם מההמלצות  של לקוחותיי.

בעלת ניסיון של שבע שנים בקידום במדיה החברתית, כתיבה ועריכת תוכן.  כשכירה עבדתי עם מותגים גדולים כגון LG, דומינוס פיצה, אופל  ועוד. כעצמאית אני עובדת בעיקר עם עסקים קטנים וגורמים הנוגעים לתחום התרבות והספרות.

השירותים שלי כוללים:

קידום ממומן ברשת הפייסבוק: קניית מדיה על פי פילוח של קהל יעד ספציפי המתאים לצרכים של הלקוח. ניהול תקציב וניהול קמפיין המודעות ברמת הקריאייטיב על מנת שיביא לתוצאות המקסימליות.

הקמת דף פייסבוק ותחזוקה שוטפת הכוללת כתיבה שיווקית של פוסטים, מענה לשאלות גולשים, ניהול תחרויות ומבצעים, שיתופי פעולה והגדלת הקהילה בעמוד.

קידום אורגני בקבוצות בפייסבוק ושיתופי פעולה עם קבוצות רלוונטיות למען הבאת המוצר/העסק למודעות הגולשים הרלוונטים.

שיתופי פעולה עם בלוגרים ומובילי דעה.

כתיבה ועריכת תוכן לאתרי אינטרנט או לירחונים מודפסים ולעלוני פרסום.

עריכה ספרותית

-לקטורה וחוות דעת לפני שליחת הספר להוצאות לאור

 

ליצירת קשר: noalaxx@gmail.com

 

צצ.jpg

 

%d בלוגרים אהבו את זה: